BAM
Gudenåløbet 2018

 555 løb med til Gudenåløbet 2018. 

Se resultaterne her

Se billeder fra dagen her

Cafèen tilbyder

                                                                                                                           

     Se ugens

MANDAGS- OG ONSDAGSMENU

Vejret i Bjerringbro

dmi

Bjerringbro

Platinsponsorer
Guldsponsorer
Træning

Mandag kl. 17:30

Onsdag kl. 18:00

Torsdag kl. 17:30

Lørdag  kl. 09:00

Start fra Hallen    

Løberuter onsdag

BAM på Facebook
BAM   
GUDENÅLØBET
Sikkerhed!
  

Brug gule veste/jakker og gerne med reflexbånd!

HUSK! Overhold færdselsreglerne!

-----------------------

JAGT - DATOER:

Kjællinghøl: 2017/18:

pt. intet oplyst

Vejledning om færdsel i skov.

 
« Tilbage

Forum

Dato: 03/04-18 21:32:33
Navn: Lars
Deltagerliste til motionsdag
INGEN LØRDAGS TRÆNING D 7/4

Så er deltagerlisten til søndag lige opdateret igen med endnu flere løbere. Der er plads til flere 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

Marathon, kl. 10
1 Bente Morild – early start kl. 9
2 Brian Klausen
3 Carsten Søby Jensen
4 Jakob Diget Pedersen
5 Jens Buhl Christensen
6 Karin Eriksen
7 Lars Pedersen*
8 Lars Simonsen
9 Michael Clausen
10 Per Henneberg Klausen – early start kl. 9
11 Rene Falk Kristensen
12 Sanni Kristensen
13 Sille Victoria Ehlert Nielsen – early start kl. 9

½ Marathon, kl. 10
1 Betinna Glargaard – early start kl. 9
2 Birte Bruun Madsen
3 Claus Jensen
4 Djon Koudal
5 Ellen Koch Nielsen
6 Erik Albrechtsen
7 Find Larsen
8 Finn Larsen
9 Gitte Brønlund
10 Helle Bach
11 Helle Højbjerg Andersen
12 Helle Møller Kristensen – early start kl. 9*
13 Jan Møller Nielsen
14 Jonas Ahlstrøm
15 Jonas Thorndahl
16 Jonna Kristensen – early start kl. 9
17 Johnny Nielsen
18 Jørgen Juncher
19 Kim Hesselberg
20 Lene Juncher
21 Lars Brønlund
22 Lone Ringgaard
23 Maria Harbo
24 Michael Christensen **
25 Mie Stromark – early start kl. 9
26 Mikkel Keldgaard**
27 Mona Rasmussen**
28 Per Jørgensen (Piv)
29 Steffan Suter
30 Rikke Sigaard – early start kl. 9
31 Tanja Sørensen Jørgensen*
32 Tine Clausen
33 Trine Bødiker* - early start kl. 9
34 Villy Mortensen**

½ Marathon, kl. 12
1 Christina Blaaberg (4 omgange)
2 Helle Møller Kristensen*
3 Vicki Blaaberg


Rundeløb
1 Anette Reinalter Christensen
2 Birgitte Hegaard
3 Casper Svane
4 Evelyn Krawczyk
5 Jacob Ehlert Elvstrøm
6 Kaj Jørgensen
7 Laust Ehlert Elvstrøm
8 Mette Fæster Fogh Larsen
9 Poul Erik Christensen
10 Sille’s mor
11 Trine Machon
Nyt svar
Nyt svar
Kontakt: Webmaster (klik)